• +90 212 294 04 38
  • info@detaysal.com.tr
  • Eyüpsultan caddesi No:34/B Kağıthane-İstanbul/TÜRKİYE

YEDEK PARÇA

Klimalarda uygulanan elektrostatik ve karbon filtreleme yöntemlerine antifungus kaplama özelliği de eklenerek sterilizasyon artırılıp hava kalitesi yükseltilmiştir. Uzaktan kumanda sistemine kazandırılan I FEEL (hissediyorum) özelliği sayesinde klimanız ortamın ısı derecesini sizin ısı ihtiyacınıza göre en yakın değerlerde dengeleyebilmektedir. Egzost özelliği ile ortamdaki sigara dumanı gibi kötü ve zararlı kokuları tamamen yok edebilmekte, isteğe bağlı olarak taze hava alabilmektedirler. Klimalardaki ionizer özelliği sayesinde astım rahatsızlığı gibi nefes alma güçlüğü çekenler artık daha rahat nefes alabilmektedirler.

Sağlık koşullarına uygun ideal ısıtma ve soğutma sağlayan klimalar, inverter özelliği ile -20 derecede dahi çok verimli ısıtma yapmaktadırlar. Klimalar ayrıca havadaki fazla nemi alarak ideal konfor şartlarını oluştururlar. Otomatik sıcaklık kontrolü ile ortamın sıcaklığını ölçerek arzu edilen derece elde edilene kadar çalışmayı sürdürüp dış hava şartlarına rağmen iç ortamdaki sıcaklığı sabit tutarlar.

Detaysal Mühendislik sizlere güvenilir hizmet ve uygun fiyat imkanıyla Daikin ve Airfel markalarına ait tüm yedek parçaları hizmetinize sunmaktadır.

Klima ayak, dekoratif bant, dübel-vida, ekovat hıtachi, izole, kondansatör, kroşe, kumanda, elektronik kart, kompresör, fan motoru, filtre, klima boru setleri, klima motoru, kumanda, klima fan motoru, kondansatör, klima kartı, klima drenaj pompası, klima bakım ürünleri, 4 yollu vana, klima havşa seti, klima konsül ayak, cross fan pervane, bağlantı aparatları, drenaj aparatları kategorileri ile Daikin ve Airfel markalarına ait tüm yedek parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.