• +90 212 294 04 38
  • info@detaysal.com.tr
  • Eyüpsultan caddesi No:34/B Kağıthane-İstanbul/TÜRKİYE

KLİMA BAKIM


Detaysal Mühendislik, klima montajı, kombi arıza giderilmesi, bakımı ve tamiri gibi bir çok konu hakkında uygun fiyatları ile sizlere bu sektörde en iyi servis hizmeti vermektedir.

Bir üretim ve montaj firmasının ötesindedir. Satış sonrası hizmetler bölümümüz ürün arızalarını önlemek ve gidermek amacıyla kapsamlı bakım yönetimi hizmeti sunar.
Bakım servisimiz, ekipmanların onarımını geç kalmadan zamanında yaparak klimaların düzgün bir şekilde çalışmasını garanti eder. Koruyucu bakım servisimiz klimaların optimum düzeylerinin devamlılığı için planlanmış bakım hizmeti sunar.

Yıllar geçtikçe cihazın arıza yapma olasılığı artar. Cihaz arızalarından kaynaklanan yüksek tamir gideri ve rahatsızlık artar. Cihazların arıza nedeniyle kullanım ömürleri azalır.
Onarım servisimiz, ekipmanların onarımını geç kalmadan zamanında yaparak klimaların düzgün bir şekilde çalışmasını garanti eder.

Periyodik kontrol ve çalışma durumunun gözlenmesi cihaz anormalliklerinin gecikmeden belirlenmesini sağlar. Parçaların değiştirilmesi ve arızanın önlenmesi eskimekten kaynaklanan performans kayıplarını en aza indirger.
Koruyucu bakımdaki periyodik kontrol ve parça değişimi cihaz problemlerini ve arızaları etkin bir şekilde azaltır. Programlanan parça değişimleri aşağıdaki çıkarları sağlar.
Daha yüksek cihaz güvenilirliği ve servis ömrü, beklenmeyen sorunların önlenmesi, cihazın optimum koşullarda çalışmasını sürdürebilmesi için parça aşınma ve performans bozulmalarının gecikmeden belirlenmesi. Bunun sonucu olarak toplam bakım masrafı azaltılabilir.
Düzgün bir şekilde bakımları yapılmamışsa klimalar maksimum performansı sağlayamazlar. Planlanmış bakım klima sisteminin optimum çalışması ve hizmet ömrünün uzatılması için vazgeçilmez bir unsurdur.

Anormal ses ve titreşim görülmesi durumunda fan yataklarının yenilenmesi Klima fanları yalnızca ısıtma ve soğutma mevsimlerinde değil aynı zamanda mevsim geçişlerinde ortama taze hava sağlayabilmek için hemen hemen tüm yıl boyunca çalışır. Isıtma veya soğutma mevsiminde bozulan bir klimayı tamir etmek zaman alır ve ayrıca finansal bir yük getirir.

Temiz ısı değiştirgeci verimli çalışmayı garanti eder. Klimalar çalışırken toz toplar. Toz Klima içerisinde birtakım yerlerde birikir. Isı değiştirgeci, fan ve drenaj tavasında biriken toz cihazda ciddi hasara neden olur. Biriken toz yanızca ısı değiştirgeci performansını düşürmez aynı zamanda havadebisini de azaltır ve böylece sistemin toplam performansı azalır. Toz ayrıca küf oluşumuna istenmeyen kokulara, su sızmalarına ve cihaz arızalarına neden olur.

Erişilmesi zor drenaj tavalarının ve elektrikli parçaların periyodik bakımı Drenaj tavaları her zaman ıslaktır ve kolayca pislik toplayabilir. Tıkanan drenaj sistemi nedeniyle oluşan su sızmaları ve drenaj tavası korozyonu önemli cihaz sorunlarına neden olabilir.

Referanslarımız

Testimonials

We have worked with many clients and we always like to hear they come out from the cooperation happy and satisfied. Have a look what our clients said about us.